Nasz zespół specjalistów

Zespół

Lekarz dentysta Emilia Mazur

Lekarz dentysta Emilia Mazur

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej dotychczasowe życie zawodowe było związane z Łodzią i Warszawą. Jest doktorantką w Zakładzie Stomatologii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pacjent jako całość

Na każdego pacjenta stara się patrzeć holistycznie. Wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii oraz periodontologii.

Zakochana w endodoncji

To co sprawia jej największą przyjemność w pracy to leczenie kanałowe. Dlaczego? Może dlatego, że anatomia systemów kanałowych jest tak nieprzewidywalna, że nigdy nie wie co jej się trafi. Tak jak w życiu. A może dlatego, że skutecznie przeprowadzona procedura "ostatniej szansy" pozwala zachować ząb w jamie ustnej, uratować ząb przed ekstrakcją co daje jej ogromną satysfakcję. Choć wymaga cierpliwości, leczenie kanałowe to jej ulubiony dział stomatologii. Wykonuje je w koferdamie, przy użyciu mikroskopu, odpowiednimi narzędziami, z możliwością kontroli pomiaru długości kanałów nie tylko przy użyciu endometru, ale również przy pomocy RTG. Tak przeprowadzone leczenie zapewnia przewidywalne skutki, a co za tym idzie dobre rokowanie.

Lekarz dentysta Blanka Stefańska-Kornicka

Lekarz dentysta Blanka Stefańska-Kornicka

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Lekarz dentysta w trakcie studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej. Zajmuje się stomatologią estetyczną, w tym leczeniem zachowawczym z endodoncją oraz protetyką. Stomatolog z pasją i życiowym optymizmem co przekłada się na staranność wykonywanych zabiegów a także miłą i bezstresową atmosferę podczas wizyty stomatologicznej.

Lekarz dentysta Michał Balcerzak

Lekarz dentysta Michał Balcerzak

Chirurgia, Implantologia

Od kilku lat pracuje w Szpitalu Klinicznym WAM, klinika chirurgii stomatologicznej.

Lekarz dentysta Dorota Kacprzak

Lekarz dentysta Dorota Kacprzak

Stomatologia zachowawcza, Protetyka, Endodoncja